Wiesbaden – najważniejsze informacje o mieście

Wybierając się do zachodniej części Niemiec, warto zarezerwować nocleg w Wiesbaden lub niedalekiej okolicy. To stolica tej części Niemiec i swoisty kurort. Mnóstwo tu ośrodków SPA, gabinetów z masażami i zabiegami, kawiarni, muzeów i licznych atrakcji dla dzieci. Jeśli priorytetem jest przystępna cena oraz komfort pobytu, warto zwrócić uwagę na kilka propozycji noclegów. Oferta skierowana jest dla pracowników, jak również dla osób podróżujących w sprawach służbowych czy po prostu prywatnie.

Monteurzimmer Russelsheim

Pokoje są w pełni wyposażone w niezbędne elementy. Oddzielna łazienka, Wi-Fi, telewizor, oraz kuchnia i pralka zapewniają komfort pobytu. Parking dla samochodów osobowych i tirów pozwoli kierowcom samochodów ciężarowych na bezpieczny nocleg w hotelu. Obiekt może przyjąć maksymalnie 50 osób, a ceny nie są wygórowane. W celu ustalenia szczegółów rezerwacji właściciel prosi o kontakt mailowy.

Lokalizacja to niewątpliwy atut. Hotel położony jest w odległości 20 km od Wiesbaden. Niemcy to kraj z doskonale rozwiniętą siatką transportu publicznego, stąd odległość nie stanowi problemu. W pobliżu znajdują się również centrum handlowe oraz tereny zalesione i rekreacyjne.

Frankfurt Airport Boardinghouse Sowinski

Pokoje wyposażone są jak w poprzednim przypadku. Wszystko, co niezbędne, łącznie z kuchnią, łazienką, parkingami – również dla tirów. Właściciel preferuje najem na dłuższy okres, jednak można tę sprawę omówić indywidualnie poprzez kontakt mailowy. Ceny są bardzo atrakcyjne.

Obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od Frankfurtu nad Menem. W pobliżu dostępne są sklepy oraz publiczne środki transportu.

Haus Bulow Kemmenau

Obiekt posiada 6 pokoi dwuosobowych w dobrej cenie. To ciche i przytulne miejsce oprócz wyposażonej kuchni i pokoi oferuje śniadanie. Istnieje możliwość skorzystania z grilla. Parking dla tirów i samochodów osobowych w cenie.

Zwei Raben Pension

W apartamentach można zakwaterować maksymalnie 24 osoby. Dostępne są pokoje jedno, dwu oraz wieloosobowe, a także apartament. Pokoje wyposażone w czystą pościel, ręczniki, internet, telewizję, prysznic, WC. Miejsca parkingowe, zlokalizowane tuż za budynkiem są bezpłatne.

Hotel położony jest w cichej okolicy z łatwym dostępem do lotniska.

Monteureunterkunft super Modern

To kolejna propozycja noclegu w okolicy Wiesbaden. Mapa wskazuje odległość od miasta 17 km. Hotel jest gotowy na przyjęcie maksymalnie 8 gości na pokój. Są one wyposażone we wszystko, co niezbędne do pobytu. Dostępny jest również parking oraz grill.

Sąsiedztwo centrum handlowego, sklepów, restauracji i banków zapewnia swobodny dostęp do wszelkich udogodnień.

Ebersheim Luxus Plaza

Posiada apartamenty z kuchnią wyposażone w niezbędny sprzęt, z dostępem do internetu. Hotel może zakwaterować jednorazowo maksymalnie 7 osób na pokój. Apartamenty składają się z części dziennej, sypialni oraz kuchni. Istnieje również możliwość skorzystania z pralki oraz żelazka.

Monteurheim – Dermstadt

Obiekt niewątpliwie kusi bardzo atrakcyjną ceną godną uwagi. Kompleks podzielony jest na apartamenty, które swobodnie zakwaterują 27 gości. Wszystko, co niezbędne do pobytu dostępne dla mieszkańców zarówno na krótkie, jak i na dłuższe terminy.

Hotel znajduje się w cichej okolicy. Sąsiedztwo sklepów oraz sieci publicznej umożliwia swobodny transport. Warto również dodać, że w obiekcie można porozumieć się w języku angielskim, rosyjskim, francuskim i hiszpańskim.

Hesja, czyli niemiecki land z Wiesbaden oraz jego okolicznymi miastami to doskonały region, by zaznajomić się z historią rzymskich pozostałości. Liczne parki, posągi, muzea, place zabaw, kościoły oraz swobodny dostęp do transportu zachęcają do zwiedzania.